AZETA-bio Organinės kilmės repelentas nuo uodų, 100 ml.

Uodus atbaidantis skystas losjonas yra augalinės kilmės emulsija, kurioje gausu veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui, andirobos aliejaus ir kitų eterinių aliejų (pelargonijų ir levandų), kurie suteikia uodams (ir kitiems šeimininkų ieškantiems vabzdžiams) nemalonius pojūčius.

12,39 €
Pridėti prie mėgstamų
Aprašymas

Naudojant uodus atbaidantį skystąjį losjoną, natūraliai atbaidomi uodai, nes jis apsaugo atviras vietas nuo bet kokio susidūrimo. Emulsija yra neriebi, todėl greitai įsigeria.

Naudojimas – Padenkite 1-2 kartus per dieną odos paviršių, leiskite susigerti. Nusiplaukite rankas.

Dėmesio! Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirta tik išoriniam naudojimui ir su tėvų priežiūra. Pasirodžius alerginėms reakcijoms nustoti naudoti. Saugoti, kad nepatektų į akis. Patekus, išplaukite švariu vėsiu tekančiu vandeniu.

Sudėtis: Aqua, Carapa Guaianensis Seed Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Calendula Officinalis Flower Extract*, Pelargonium Graveolens Oil, Lavandula Angustifolia Oil*, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phenethyl Alcohol, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol.

8051566731114
9 Prekės
Komentarai (0)