Čia as Ieva, nusiverkus, užtinus ir visiškai tikra prie to, kas man atrodė nepasiekiama. Dievinu pandas, turbūt nereikia daug išsiplėsti. Šis vaizdas puikiai atspindi mano įkurtos parduotuvės pavadinimą.

Esu Danielės ir Marko mama.

TINGI PANDA parduotuvė sąlyginai yra mano trečiasis vaikas, kurį galvoje auginau ne vienerius metus. Auginant vaikus, reikia visko.. Reikia buteliukų, reikia žaislų ir visokių įvairių daiktų. Beieškant visų šių dalykų savo vaikams iškildavo kelios problemos. Nerasdavau to ko man reikia, arba ko reikia rasdavau, bet nerasdavau tinkamos spalvos, dizaino arba prekė neturėdavo specialių savybių kurios man buvo prioritetas.

Savo asmeninių paieškų pastūmėta, pradėjau ieškoti tiekėjų ir produktų, kurie būtų kitokie, kurie būtų kažkuo unikalūs. Paieškos truko ilgai, bet rezultatai nuostabūs. Šių paieškų pasekoje, pavyko patenkinti savo poreikius ir galiu pasiūlyti savo ir jūsų vaikams kokybiškus, išskirtinius ir nuoširdžiai mano atrinktus ir mūsų šeimos išbandytus nuostabių gamintojų produktus.

Dievinu gyvus pokalbius su žmonėmis, tad atvykus į mūsų fizinę parduouvę Daukšos g.18 Kaune, visada lauksiu jūsų su šypsena ir pasiruošusi išspręsti jums iškilusias problemas, patarti renkantis produktus arba tiesiog aptarti aktualijas ?

Tikiu sėkme, po įdėto nuoširdaus ir didelio darbo. Žinau, kad galėsiu pasiūlyti vis daugiau unikalių ir įdomių produktų jūsų mažosioms pandoms!