Paskutinė prekė

SIENŲ LIPDUKAS ŽEMĖLAPIS, ROŽINIS

Žemėlapiai yra ne tik unikali puošmena, bet ir nuostabus būdas mokytis žaidžiant. Vaikai sužino apie žemynus, vandenynus ir pasaulio kryptis, taip pat apie tam tikro regiono ar valstybės paminklus ir lankytinas vietas. Dėl specialių papildomų lipdukų jie taip pat gali pažymėti vietas, kuriose jau lankėsi arba į kurias norėtų nuvykti ateityje.

Prekės pristatymas gali užtrukti iki 6-7 d.d.

32,23 €

Dydis

Pridėti prie mėgstamų
Aprašymas

Kiekvienas žemėlapio elementas yra kruopščiai iškirptas iš kontūro ir suklijuotas atskirai, o tai palengvina pritaikymą, ypač esant didelėms erdvėms. Lipduko dydis matuojamas priklijavus jį prie sienos, o žemynai yra atitinkamu atstumu vienas nuo kito.

Taip pat kruopščiai iškirpti lavinamieji elementai, kurių dėka vaikams nereikės naudotis žirklėmis ir labai lengvai lipduką gali uždėti tam tikroje žemėlapio vietoje.

Lipdukas tvirtinamas specialiu matiniu laminatu, kuris apsaugo jį nuo subraižymų kasdieninio naudojimo metu, taip pat palengvina klijavimą – plėvelė storesnė ir lengviau perkeliama ant sienos.

Pasaulio žemėlapiai – tai aukščiausios kokybės gaminiai, pagaminti su didžiausiu kruopštumu ir dėmesiu detalėms, išlaikomi švelniomis skandinaviškomis spalvomis, kurios puikiai įsilieja į vaiko erdvę.

Į šį rinkinį įeina: žemynai, salos ir papildomi (edukaciniai) elementai. Rinkinys gali būti 3 dydžių: S (90x60 cm), M (130x85 cm), L (180x120 cm).

Medžiaga: aukščiausios kokybės PVC folija.

Apsauga: atsparus įbrėžimams matinis laminatas.

Patvarumas: folija atspari drėgmei ir UV spinduliams.

Pakuotė: zero waste, siunčiama bio tūbelėse.

MAP_PINK_S
1 Vienetas
Komentarai (0)